Продавець Діло майстра боїться Інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
565 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Як правильно вибрати оприскувач для обробки землі

Вони ефективні і зручні в експлуатації, при цьому важливо не попастися на гачок рекламників і зробити правильний вибір обприскувача. Варто розглянути види обприскувачів та їх відмінні особливості, щоб визначитися з найбільш підходящою моделлю.

 

Головні види і їх відмінності

Обприскувачі можна зустріти в трьох варіаціях – навісний, причіпний та самохідний. Вони відрізняються за вартістю, ступеня поширеності та економічності. Так, перші два варіанти більш популярні і застосовуються практично в кожній аграрній фірмі. Це пояснюється тим, що їх вартість нижче, а принцип використання простий – достатньо прикріпити такий обприскувач до трактора, щоб приступити до обробки землі. Крім того, вони економічні, так як за рахунок простого принципу роботи споживають мало енергії. А ось самохідна модель технічно більш складна, вона працює самостійно, тому її вартість помітно вище. Поки такого роду обприскувачі тільки набирають популярність в сільському господарстві.

При виборі важливо звертати увагу і на обсяг бака обприскувача. Для маленької території не варто брати пристрій з великим баком, інакше доведеться даремно возити його як зайву вагове навантаження. А от для великої площі землі місткий бак необхідний, інакше доведеться додатково їздити для дозаправки хімікатами, що забере багато часу.

 

Вплив погодних умов

Правильний вибір обприскувача не дасть ефекту, якщо використовувати його в неприпустимих погодних умовах. Досвідчені фермери та аграрні компанії зі стажем знають, що не варто братися за обприскування у вітряну погоду, щоб не допускати розносу хімічних речовин по повітрю. У спекотні дні теж краще почекати з обробкою грунту, оскільки під дією високої температури хімікати можуть втрачати свої властивості. Це ж стосується і високої вологості, так як вода може перемішуватися з хімікатами і знижувати їх ефективність.

Процес обприскування грунту складний і трудомісткий, проте при правильному підході і виборі відповідного пристрою для роботи це дасть свої результати у вигляді високої врожайності. Тому перед покупкою варто розглянути всі критерії, щоб зробити повноцінний вибір.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner