Отзывы о компании Дело мастера боится Интернет-магазин
- Каміла С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла новинку вперше. Мені дуже сподобалась якість,та те,що мішки товсті,хоча на фото Вони виглядають тонкими. Хлопцям в АТО дуже сподобалося,будемо замовляти ще.
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Каміла С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла брату в армію,дуже якісний та приємний на дотик матеріал. Під мішок клали карімат,було дуже комфортно спати.
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Каміла С.
- Каміла С.
Классно! Купую вже не в перший раз.
- Каміла С.
Продавець оперативно відправив товар. Мішком задоволена, якість гарна. Трішки відрізняється від фото на сайті, але прийшов навіть кращий, буду рекомендувати товаришам, їм також потрібно.
- Покупатель
Спасибо за заказ,очень быстро отправили и проконсультировали по технической части,сначала боялся покупать через интернет мотороллер,но все пришло хорошо упакованно и соответствует заявленному описанию,получилось дешевле на 5000грн чем в магазине у нас в городе.Большое спасибо.
- Покупатель
Дуже дякую,за товар,бистро відправили,саме то що я хотів і шукав,дуже гарно працюють.
- Сергій К.
- Покупатель
Очень приятное обслуживаниё.
- Володимир Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца