Отзывы о компании Дело мастера боится Интернет-магазин
- Оксана Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла баул, за свою вартість хотілось би щоб якість була краще, в те яких умовах військові перебувають він не довго протримається, тонкий та не дуже надійний матеріал.
А так Вмисткий, та зручний баул.
Продавець зв’язалась швидко, і відправили вчасно.- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Алена Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, за спальний мішок, швидко зв’язались, відправили в той самий день коли заказувала, дякую за приємне спілкування у вайбері, чоловік у захваті, дуже теплий, комфортний, все підійшло 💙💛
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Василий Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Александр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Александр
Спальний мішок за 4400 грн. Ширина 100см. дуже класний, якісно зроблений! Дуже теплий, м'який. Внутрі фліс і тому дуже приємний на дотик. Сам по собі, спальник доволі пухкий. Одразу розумієш, після того, як в нього влазиш, що в ньому буде дуже тепло. І це справді так, коли в нього влазиш. Він широкий і в ньому просторо, легко крутитися. Звісно, треба широкий каремат, теж на 100см. Тому треба про це подбати. Якщо ви часто переміщуєтесь пішки, краще візьміть такий же, тільки шириною 70-85см
- Комментарий продавца
- Андрій Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Денис М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Михайло Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Станіслав І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Розмір спальника (не розгортаючи капюшон) 180-185 см. На мій зріст 186 см він трішки малуватий враховуючи навіть відкритий капюшон. Дійсно широкий. І по першому вражені теплий. Зовнішній матеріал якісний
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- Наталья Леонидовна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца
- ОксанаСделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила спадьний мішок. Спальник супер. Продавець також супер. Замовлення прийняли оперативно. Посилка прийшла за два дні. Велике ДЯКУЮ.
- Комментарий продавца
Дякую, за позитивний відгук, раді будемо Вас бачити знову в нашому магазині!!
- Комментарий продавца