Описание
Характеристики
Информация для заказа
ROSSMAX NA100 небулайзер компресорний РОССМАКС інгалятор
УВАГА!!! Інгалятор НЕКОМПЛЕКТ! Замість двох небулайрних камер має лише одну. В остальному все оригінальне. Новий. Гарантія.
Комплектація:
- Компресор.
- Розпилювач - 1шт
- Сполучна повітряна трубка 2 метри.
- Маска доросла.
- Маска дитяча.
- Запасні повітряні фільтри 5шт.
- Мундштук ротовий, він же загубник.
- Інструкція .
- Гарантійний талон.
- Картонна упаковка.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1600 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Комплектация | |
| Загубник | Да |
| Запасные фильтры для ингалятора | 5 шт |
| Количество распылителей | 1 шт |
| Маска ингаляционная взрослая | Да |
| Маска ингаляционная детская | Да |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 320 ₴
